درباره مستر گیم ایران

مستر گیم ایران چیست؟


مستر گیم ایران: انتخاب و خرید آنلاین


مستر گیم ایران در سال 1386 با فروش کنسول بازی و لوازم جانبی به صورت عمده شروع به کار کرده و با راه اندازی "وبسایت مستر گیم ایران" در سال 1397 تولید و ارائه محتوای آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین لوازم بازی و سرگرمی‏ در این حوزه را آغاز کرد. 

مستر گیم ایران مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش کنسول بازی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کنسول بازی، لوازم جانبی، لوازم سرگرمی و بازی با تنوعی بی‌نظیر در مستر گیم ایران عرضه می‏‏‏‌شوند. مستر گیم ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان مستر گیم ایران می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت مستر گیم ایران را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری مستر گیم ایرانست.


مستر گیم ایران از اولین برند ثبت شد مخصوص بازی در ایران است و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.ه


همواره یکی از اولویت‌های مستر گیم ایران، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای مستر گیم ایران بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. مستر گیم ایران از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ   نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.


مرکز امور مشتریان مستر گیم ایران به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.


لازم به ذکر است که مستر گیم ایران در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.


کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.