Mario + Rabbids Kingdom Battle

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle مخصوص Nintendo Switch,بازی های مخصوص کنسول

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle مخصوص Nintendo Switch


Mario + Rabbids: Kingdom Battle، اثری از جنس سرگرمی است که خرگوش‌های بازیگوش سری Rayman را به دنیای زیبای پادشاهی قارچ می‌برد.

همکاری استودیوهای بازیسازی با یکدیگر سال‌ها است که به اشکال مختلفی انجام می‌شود و در گذشته نیز شاهد انتشار بازی‌هایی با حضور شخصیت‌هایی از دو مجموعه جداگانه بودیم‌. تماشای مبارزه شخصیت‌هایی از دو مجموعه متفاوت در یک قاب تصویر، حداقل برای بازیکان جذاب است و استودیوها نیز از این موضوع آگاه هستند. در جریان نمایشگاه E3 2017، یوبی‌سافت و نینتندو در نمایشی هیجان‌انگیز از همکاری مهمی میان این دو کمپانی خبر دادند و در حقیقت یوبی‌سافت مهر تاییدی را بر پشتیبانی از پلتفرم نینتندو سوییچ زد. با نگاهی به گذشته، این نخستین بار نیست که نینتندو، ماریو را به دست کمپانی دیگری می‌دهد و حتی  نینتندو پیش از این با همکاری سگا بازی مشترکی را با نام Mario & Sonic at the Olympic Games منتشر کرده بود.
بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle، ساخته یوبی سافت با همکاری کمپانی نینتندو تجربه‌ای از جنس سرگرمی‌ است و بازیکنان را وارد ماجراجویی درگیرکننده‌ای در پادشاهی قارچ می‌کند. اختراع هدستی منحصر به فرد توسط جوانی باهوش، نتیجه‌ای جزء بازیگوشی دوباره خرگوش‌های مجموعه Rayman ندارد. آنها یک بار دیگر با دست زدن به هر آنچه که در مقابل‌شان می‌بیند، نه تنها خود را به دردسر می‌اندازند، بلکه این‌بار باعث آشفتگی در پادشاهی قارچ و دردسری ناخواسته برای ماریو و دوستانش می‌شوند. حالا ماریو با همکاری ربیدزهای دوست، باید به دنبال خرگوشی که هدست را دزدیده باشد تا با پس گرفتن آن و البته نجات دادن دوستانش، خرگوش‌ها را از سرزمین قارچ‌ بیرون کند و نقطه‌ی پایانی بر جولان ربیدزها در دنیایی بگذارد که به آن تعلق ندارند.


خرگوش‌ها و شخصیت‌های ماریو به خوبی در بازی Mario + Rabbids ادغام شده‌ و محصولی سرگرم‌‌کننده را ارائه داده‌اند

شروع بازی Mario + Rabbids، خنده‌دار، هیجان‌انگیز و البته با انیمیشنی زیبا است. با این حال، داستان بازی Mario + Rabbids در مقایسه با بازی‌هایی مانند مجموعه زلدا، آنچنان که باید عمیق نیست و نمی‌تواند بازیکنان را درگیر  خود کند. یوبی‌سافت می‌توانست با توجه به روایت داستان Mario + Rabbids در دنیای ماریو، از پتانسیل این بازی و ترکیب آن با سری ریمن استفاده کند و داستانی بهتر را برای بازیکنان روایت کند. این موضوع زمانی مهم می‌شود که بدانید ماریو پلاس ربیدز، از حالت آنلاین چندنفره پشتیبانی نمی‌کند و تنها یک خط داستانی است که به آن دسترسی دارید.


اگر بخواهیم از زد و خورد‌ها و حرکات همراه با طنز خرگوش‌ها بگوییم که گاهی به معنای واقعی کلمه خنده‌دار می‌شوند، یوبی‌سافت به خوبی موفق شده تا این ارتباط میان بازیکنان و شخصیت‌ها را برقرار کند و لبخند را مهمان چهره بازیکنان کند. روند بازی در مجموع در سه بخش جداگانه انجام می‌گیرد. بخش اول گشت و گذار در اطراف قلعه پرینسس پیچ و فاصله میان نبردها است که می‌توانید با حل معماهای ساده و باز کردن صندوقچه‌ها، آیتم‌ها و سلاح‌های متنوعی را آزاد کنید. گشت و گذار در مکان‌ها و به قول بازی جهان‌ها، فرصتی عالی برای پی‌بردن به هنر طراحان و مهارت زیبا شناختی آنها است. Mario + Rabbids حداقل در زمینه طراحی و تنوع مکان‌ها به هیچ عنوان تکراری نمی‌شود و همین موضوع است که باعث ترغیب بازیکن به ادامه مراحل و حضور در نبردهای تنگاتنگ با خرگوش‌ها می‌شود. بخش دوم، جنگ‌هایی نوبتی است که برای پیشروی و در نهایت رسیدن به باس‌ها انجام می‌دهید.
قبل از ورود به مبارزه باید با انتخاب سلاح و افراد تیم، روی استراتژی خود فکر کنید

نبردها مبتنی بر استراتژی هستند و در صورتی که بی‌دقتی کنید، از خرگوش‌ها شکست‌ خواهید خورد. بازی با آگاهی از این موضوع اجازه می‌دهد تا قبل از شروع مبارزه، نگاهی تاکتیکال را از بالا به میدان نبرد بیندازید و با سنجیدن و انتخاب استراتژی مناسب به جنگ با خرگوش‌ها بروید. امکان سر خوردن روی زمین، پریدن به بخش‌های مرتفع، فرستادن موشک، حمله با خودروی انفجاری یا حمله از بالا به پایین برای ضربه بیشتر به خرگوش‌ها، بخشی از مهارت‌هایی هستند که هر یک از شخصیت‌ها می‌توانند انجام دهند.


وجود این‌چنین امکاناتی در حالی که بازی از نبرد آنلاین پشتیبانی نمی‌کند، کمی باعث سرافکندگی است و عملا توسعه‌دهنده فرصت رقابت با دوستان را به صورت آنلاین گرفته است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مراحل، به دست آوردن قابلیت‌های جدید توسط شخصیت‌های بازی است. شما در یک نوبت می‌توانید سه شخصیت را کنترل کنید و با آنها وارد نبرد شوید. هر شخصیت قدرت منحصر به فردی را دارد و هرچند در مقایسه با سایر بازی‌های ماریو شاهد تعداد کمی قهرمان قابل بازی هستیم، اما یوبیسافت توانسته با تنوع بخشیدن به تعداد سلاح‌ها و افزودن درخت مهارت‌ برای هر یک از شخصیت‌ها، تنوع را در میدان نبرد به شکل دیگری رقم بزند. با این حال، هنوز هم فاصله بین آزاد شدن هر یک از هشت قهرمان قابل بازی داستان، زیاد است و باید برای آزادسازی قهرمانی جدید، جهان‌های بازی را آزاد کنید که طبیعتا کاری زمان‌بر است. حالت Co-op عملا تنها بخشی است که به بازیکنان فرصت نبرد با اطرافیان را می‌دهد. در این حالت باید با انتخاب نقشه مورد نظر، چالش‌ها را یکی پس از دیگر پشت سر بگذارید. حالت Co-op ذره‌ای از نبود بخش چندنفره را جبران می‌کند، اما آنچنان که باید قادر به سرگرم کردن بازیکنان نیست.
سلاح‌ها متنوع و جذاب طراحی شده‌اند و با حل معما یا تمام کردن مراحل در دسترس قرار می‌گیرند

سیر تکاملی قدرت خرگوش‌ها متناسب با نیروهای شما افزایش می‌یابد و بعد از عبور از اولین جهان، شاهد شباهت بیشتر عملکرد آنها با قهرمان‌های اصلی هستیم. یوبی‌سافت از نظر ظاهر و انیمیشن‌ها نیز به خوبی هر یک از شخصیت‌ها و خرگوش‌ها را توسعه‌ داده است. نحوه از بین رفتن خرگوش‌ها، انیمیشن‌های جالب و متنوع پیروزی یا شکست، شیوه حمله متفاوت هر یک از قهرمان‌ها با توجه به قدرت ویژه آنها و انیمیشن‌های حرکت خرگوش‌های دشمن که به واقع جذاب هستند، تنها بخشی از زیبایی‌های Mario + Rabbids است. کمپانی فرانسوی یوبیسافت، به زیبایی شخصیت‌های ماریو را با ربید‌ها ترکیب کرده است و از خرگوش مشابه با کینگ کونگ بگیرید تا ترکیب یکی از خرگوش‌ها با گیاه پیرانا، همه شخصیت‌های بازی دارای چاشنی خلاقیت هستند. یوبیسافت توانسته تا المان‌های لازم برای سرگرم‌کننده بودن یک بازی را در جایگاه مناسب در ماریو پلاس ربیدز استفاده کند و همواره بازیکنان را سوپرایز کند.
Mario + Rabbids: Kingdom Battle از نظر هنری، از ساختمان‌هایی که خرگوش‌ها ساخته‌اند بگیرید تا انیمیشن شخصیت‌ها، طراحی لباس‌ها، طراحی مراحل، محیط و حتی اتمسفر بازی، همگی در هارمونی کاملی بایکدیگر قرار دارند و مانند بازی‌های نینتندو، یوبی‌سافت در جای مناسب از موسیقی مناسبی استفاده کرده است. موسیقی و طراحی مراحل، می‌توانند مکمل یکدیگر باشند که در این بازی ماجراجویی شاهد این هماهنگی هستیم. با این حال، هرچند از نظر گرافیک هنری، ماریو پلاس ربیدز، چشم‌نواز است.


بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle آنقدر ویژگی دارد که نمی‌توان در کلمات آنها را بیان کرد و بازیکنان باید با انجام دادن بازی، آن را تجربه کنند. روند بازی به هیچ عنوان به چند نبرد بی روح و خسته‌کننده محدود نشده است و در جای جای این بازی ماجراجویی می‌توانید معماها و صندوقچه‌هایی را برای آزاد کردن سلاح‌ها و آیتم‌ها پیدا کنید. سکه‌ها بخش اصلی گیم‌پلی Mario + Rabbids هستند که با جمع کردن آنها و تمام کردن مبارزه‌ها در زودترین زمان ممکن، می‌توانید سلاح‌ اول و دوم متنوعی را برای هرکدام از شخصیت‌ها خریداری کنید.

یوبیسافت ثابت کرده که قادر به انتشار بازی غنی و پرمحتوا برای نینتندو سوییچ است. هرچند وجود کاستی‌هایی در هوش مصنوعی، تعداد قهرمان‌های قابل بازی و از همه مهم‌تر نبود بخش چندنفره آنلاین احساس می‌شود، اما این مسائل به هیچ عنوان از ارزش تجربه بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle کم نمی‌کنند.


بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle ثابت می‌کند که ادغام دو تفکر شرقی و غربی در خلق یک بازی ویدیویی سرگرم‌کننده و جذاب می‌تواند نتیجه‌ای مثبت داشته باشد و بازی ماریو پلاس ربیدز نمونه‌ای موفق از این‌چنین همکاری‌هایی است. هرچند نبود بخش چندنفره آنلاین یا کمبودن شخصیت‌های قابل بازی، نکته منفی محسوب می‌شود، اما این بازی در بخش کمپین داستانی آنقدر قدرتمند است که تا مدتی اصلا به فکر رقابتی آنلاین نباشید. ماریو پلاس ربیدز، محصولی زیبا برای دارندگان نینتندو سوییچ است و از تجربه‌ آن لذت خواهید بود.

 

مشخصات بازی
مرجع صادر کنندهبنياد ملي بازي هاي رايانه اي
سازگار بانینتندو سوییچ
ژانرماجراجويي-فکری
مناسب براي رده سنيبزرگتر از 7 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گارانتي اصالت و سلامت فيزيکي کالا

آماده ارسال از انبار مستر گیم ایران

  • مدل کالا: MGI-3009
  • موجودی: تماس بگیرید
  • 500,000 تومان

برچسب ها: خرید, بازی, Mario, Rabbids, Kingdom, Battle, نینتندو, سوییچ, Nintendo, switch, ماریو, ربیدز, قیمت, game, پلمپ, فکری, بچه گانه, اینترنتی, نمرات, جدید, کودکانه, Ubisoft, یوبیسافت, ربیتز, خرگوش

بازی Arms مخصوص Nintendo Switchمشت‌ها را پرتاب کنید و با Arms‌ هر شخصی را که می‌شناسید به مبارزه بطل..
تماس بگیرید

بازی Cars 3: Driven to Win مخصوص Nintendo Switchبا توجه به اخبار بازی، شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادرا..
تماس بگیرید

بازی Doom مخصوص Nintendo Switchبازی ویدئویی و علمی تخیلی Doom در سبک تیراندازی و اول شخص است، که توس..
تماس بگیرید

بازی FIFA 18 مخصوص Nintendo Switchتقریباً از آغاز نسل هشتم کنسول های بازی و طی سه یا چهار سال اخیر، ..
تماس بگیرید

بازی Has Been Heroes مخصوص Nintendo Switchشرکت «فروزن‌بایت» (Frozenbyte) از زمان عرضه مجموعه‌ی «ترای..
تماس بگیرید

شرایط کپی بازهای Xbox One1- این روش از کپی خور کاملا نرم افزاری بوده و برای بازی کردن نیازی به اینتر..
150,000 تومان

بازی WRC 7 مخصوص PS4اگر از طرفداران رالی هستید، مطمئنا اسم سری World Rally Championship به گوشتان ..
تماس بگیرید

بازی Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Advanced Edition مخصوص PS4سری Rainbow Six یکی از بازی‌های پرطرف..
319,000 تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.